Facebook pixel

Szellemi munka

Gépész tervező – Szombathely

Azonosító: MJL-2519

Beosztás

Gépész tervező

Munkarend

heti 40 órás

Munkavégzés helye

Szombathely

Leírás

Szombathelyi megbízónk részére keresünk gépész tervező pozícióba új munkatársat.

Feladatok:

  • Egyedi célgépek tervezése önállóan
  • 3D modellekből komplett gyártási dokumentáció készítése
  • Pneumatika kapcsolási rajz és gépkönyv készítés
  • Új projektek műszaki felmérése a vevőnél
  • Aktív részvétel az árkalkulációkban
  • Vevővel való műszaki kapcsolattartás
  • Kooperáció a beszerzéssel, sales -el és Projektvezetéssel

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Automatizálásban szerezett tapasztalat
  • CAD szoftver felhasználói szintű ismeret
  • Alapszintű gyártási ismeretek
  • Kommunikációképes angol, és/vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Autodesk Inventor és AutoCAD ismeret

Juttatások:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai tréningek
  • Modern gyártási környezet
  • Dinamikus csapat
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkába járás támogatása

További információ