Facebook pixel

Szellemi munka

Irodai asszisztens – Budapest

Azonosító: MJL-2065

Beosztás

Irodai asszisztens

Munkarend

főállás

Munkavégzés helye

Budapest

Leírás

Szolgáltató cég (képzés, szakmai tanácsadás területre) keres Budapest – Gyömrői úti irodájába

Irodai Asszisztens Munkatársat

Feladatok, amik Rád várnak:

  • Pénzügyi területtel kapcsolatos feladatok ellátása
    • számlázás
    • pénzügyi nyilvántartások vezetése
    • banki teljesítések, kiegyenlítések ellenőrzése
    • kapcsolattartás a külsős könyvelővel
  • HR adminisztráció, üzemorvos intézése
  • Havi kimutatások készítése
  • Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
  • Telephely üzemeltetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Flottakezelés (autó, telefon)
  • Közreműködés céges rendezvények szervezésében
  • Beszerzések intézése
  • Posta
  • Vezetői asszisztencia
  • Adatbázis kezelés és egyéb irodai adminisztratív teendők ellátása

Ami mindenképp szükséges:

  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetői rutin
  • Középfokú végzettség
  • Irodai adminisztratív munkakörben szerzett, minimum 2-5 éves tapasztalat
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Microsoft Word, Excel magabiztos használata
  • Csapatjátékos személyiség

Előnyök:

  • Gazdasági végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amire biztosan számíthatsz:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Csatlakozz hozzánk, mert nálunk

  • Változatos és inspiráló feladatkör vár Rád,
  • Teljes munkaidőben, egy csapat tagjaként, ugyanakkor önállóan végezheted feladataidat,
  • Kiváló lehetőséged nyílik a tanulásra, szakmai fejlődésre.

Ha úgy gondolod, megvan benned mindaz, ami a munkakör betöltéséhez szükséges, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az agnes.nagy@miellgroup.com e-mail címre!

További információ