Facebook pixel

Szellemi munka

Képzésszervező – Debrecen

Azonosító: MJL-3159

Beosztás

Képzésszervező

Munkarend

1 műszakos

Munkavégzés helye

Debrecen

Leírás

A TEKT Kft. a Miell cégcsoport tagja képzésszervező pozícióba keres új kollégát.

Outsource szolgáltatóként nem csupán a belső erőforrások által is koordinálható, megoldható feladatokat hajtunk végre, hanem a Partnereink rendelkezésére bocsájtott mérnök tudása mellett egy komplett infrastruktúrát és folyamatos háttértámogatást, képzéseket biztosítunk.
Partnereink számára mérnöki, méréstechnikai, képzési és műanyagipari szolgáltatásokat nyújtunk, illetve kommunikációs tréningeket és workshopokat szervezünk.

Feladatok:

  • Képzések törvényi megfelelésének biztosítása (FAR lejelentés)
  • Tájékoztatást adni az aktuális képzésekről
  • A szakmai vezetőkkel egyeztetve elkészíteni az ajánlatokat
  • Kapcsolatot tartani az ügyfelekkel, résztvevőkkel és az oktatókkal
  • Összeállítani (formázni) a tananyagokat, kezelni a képzés papír alapú -és elektronikus dokumentációit
  • Képzési dokumentáció zárása, összefoglalók elkészítése
  • Képzésre vonatkozó statisztikák összeállítása
  • Ügyfélprobléma feldolgozása, kezelése, szükség esetén eszkalálása
  • Aktív részvétel a marketing tevékenységben
  • Szoros együttműködés a TEKT budapesti irodájával.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapos és precíz munkavégzés, „elsőre jót” hozzáállás
  • Proaktív munkastílus
  • Jó kapcsolatteremtő- és magas fokú együttműködési készség
  • Magabiztos számítástechnikai tudás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői rutin

Előnyt jelent:

  • Felnőttképzéssel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Home office lehetőség
  • Fejlődési és széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli feladatok

Munkavégzés helye: Debrecen, alkalmanként Budapest

A jelentkezéseket az anita.moncsek@miellgroup.com e-mail címre várjuk.

További információ

Moncsek Anita
+36 30 583 1231
anita.moncsek@miellgroup.com