Facebook pixel

Fizikai munka

Minőségügyi technikus – Szombathely és környéke

Azonosító: MJL-3112

Beosztás

Minőségügyi technikus

Munkarend

1 műszakos

Munkavégzés helye

Szombathely és környéke

Leírás

Keressük minőségügyi technikus pozícióba Partnerünk új kollégáját!

FELADATOK:

  • Bejövő áru, alapanyag ellenőrzése
  • Megrendelések, munkautasítások, rajzok ellenőrzése, kezelése, készítése
  • Gyártásközi ellenőrzés, selejtkezelés, végellenőrzés
  • Reklamációk kezelése
  • Minőségügyi területen dolgozó kollégák oktatása
  • Auditokon, vevői látogatásokon aktív részvétel
  • Próbagyártások felügyelete

ELVÁRÁSOK:

  • Gyengeáramú szakmunkás és/vagy gépész szakirányú középfokú végzettség
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége (gyengeáramú elektromos vezérlés) előnyt jelent
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Heti 2 nap ausztriai munkavégzés vállalása

JUTTATÁSOK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet (ESD)

Jelentkezés: Önéletrajzodat az anita.moncsek@miellgroup.com e-mail címre várjuk.

További információ