Facebook pixel

Fizikai munka

Szerelő, lakatos – Szombathely

Azonosító: MJL-1029

Beosztás

Szerelő, lakatos

Munkarend

3 műszak

Munkavégzés helye

Szombathely

Leírás

Feladatok:
  • Nehéz súlyú alkatrészekkel történő munkavégzésre keresünk új kollégákat partnercégünkhöz
  • Futóművek, futóműrendszerek szerelése
Elvárások:
  • Szerelő vagy lakatos tapasztalat
  • Szakmunkás végzettség: mezőgazdasági gépszerelő / gépszerelő / autószerelő / karosszérialakatos / szerkezetlakatos stb.
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Megbízhatóság
Előny:
  • OKJ-s emelőgépkezelői bizonyítvány (daru)
  • Autóiparban szerzett szerelői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Juttatások:
  • Azonnali munkába állás
  • Belépési bónusz (br. 50.000 Ft)
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú bejelentett munkahely
Bővebb információ munkaidőben (H-P: 9:00-16:00) a 70/795-2983-as mobilszámon.

További információ

a +36 70 795 2983-as mobilszámon