Facebook pixel

Szellemi munka

Technikus – Tatabánya

Azonosító: MJL-1046

Beosztás

Technikus

Munkarend

12 órás műszak

Munkavégzés helye

Tatabánya

Leírás

Tatabánya környéki munkavégzéssel Technikus kollégákat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkezett, vagy gyártás során meghibásodott termékek és tesztberendezések hiba okainak feltárása és javítása.
  • Hibákkal és javításokkal kapcsolatos adminisztráció precíz végrehajtása.
  • Rendszeres visszajelzés vezetők és mérnökök felé a gyártással, javítással kapcsolatos hibákról, trendek változásairól.
  • Előírások pontos betartásával biztosítani, hogy a termék az elvárt minőségben, mennyiségben és idő alatt elkészüljön.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú, technikusi vagy villanyszerelői végzettség.
  • Áramkörök, műszerek és alkatrészek alapos ismerete.
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • 12 órás műszak vállalása.
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Tapasztalt jelentkezők önéletrajzát várjuk.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Vonzó Cafeteria csomag
  • Tiszta, rendezett, klimatizált munkakörnyezet

Várjuk jelentkezésedet a 70 795 2983-as számon.

További információ

+36 70 795 2983 -as számon